«Project-WC»

project-wc@ukr.net+38 (098) 097-87-46Українa, м. Київ, проспект Визволителів, 1

Зворотній клапан каналізації – для чого потрібен?

Потоп у будинку чи квартирі – річ малоприємна. Подвійно жахливо, якщо прорвало каналізацію. Сучасні технології цілком здатні запобігти подібному результату подій, у разі засмічення каналізаційних труб. Потоп у будинку чи квартирі – річ малоприємна. Подвійно жахливо, якщо прорвало каналізацію. Сучасні технології цілком здатні запобігти подібному результату подій, у разі засмічення каналізаційних труб.

Обратный клапан канализации

Досить заздалегідь подбати про збереження речей та вмонтувати зворотній клапан. Нині на ринку представлений широкий вибір клапанів.

Подібна захисна система виключить можливий негативний вплив різної сантехніки у разі виникнення загального або якогось локального засмічення. Не зайвим буде встановити цей пристрій на всю сантехніку в будинку, квартирі, офісі та інших приміщеннях. Для мийок та раковин можна купити сифони із вбудованим зворотним клапаном. Для пральних та посудомийних машин також є на ринку спеціальні клапани.

Звичайно такий пристрій не є обов’язковим для встановлення, проте найкраще на ньому не економити, оскільки усунення наслідків можливого прориву буде дорожчим. Є кілька випадків, коли не обійтися без його встановлення.

Коли варто встановити клапан

Мешканцям першого та другого поверху настійно рекомендується встановлення приладу. Причина в тому, що у разі утворення засмічення у каналізації великий обсяг води, як правило, здатний його продавити.

Таким чином вода не підніметься по трубопроводу вище другого поверху. Однак якщо встановити його в загальному стояку вище другого поверху, це призведе до засмічення всередині труби, так як на клапан буде чіплятися багато відходів.

Якщо власники квартир, розташованих вище другого поверху, переживають за збереження житла та майна в ньому, то можливе встановлення зворотного клапана в місці переходу від загального стояка до індивідуальної каналізації.

Також монтаж даного пристрою настійно рекомендується власникам торгових та офісних приміщень. Оскільки у разі потопу доведеться не лише заплатити за його усунення та подальший ремонт, а й зазнати збитків через простої роботи.

У приватному домоволодінні, яке підключено до міської каналізації, також не варто нехтувати установкою захисту від «прориву» каналізації. Незважаючи на наявність очисних пристроїв, не можна повністю виключати можливість утворення засмічення в каналізації. До того ж, монтаж такого пристрою допоможе захистити від появи в будинку дрібних гризунів, які часто проникають через каналізацію.

Принцип роботи

Клапани складаються з вхідного та вихідного патрубка, заслінки (кулька або інші пристрої для перекриття струму), важеля, кришки.

Коли вода з каналізації починає надходити у зворотному напрямку, то кулька або заслінка перекривають трубу, таким чином запобігаючи прориву. Для доступу всередину з метою очищення від забруднень клапан має кришку. Також є важіль для примусового скидання води.

Leave A Comment

Закажите обратный звонок

*Имя

E-mail

*Телефон

Message

Callback Request WordPress