«Project-WC»

project-wc@ukr.net+38 (098) 097-87-46Українa, м. Київ, проспект Визволителів, 1

Зливова каналізація у приватних будинках

У приватному будинку чи на дачі важко обійтися без системи каналізації. Навіщо вона потрібна? Насамперед, щоб захистити від дощу та снігу фундамент, інакше він просяде, що небажано.

Ливневая канализация в частных домах

Більше того, якщо на ділянці ми побачимо звивистий рельєф, як правило, це низина, зливка гарантовано захистить рослини від надмірної вологи. Процес установки не простий, але під силу досвідченим майстрам.

Що таке зливова каналізація

Це складна система, тому для проведення робіт потрібно здійснити кілька етапів:

  • вибрати тип каналізації,
  • створити проект-кошторис,
  • підібрати відповідне обладнання та матеріали,
  • провести підготовчі роботи (придбати комплектуючі, підготувати котлован),
  • провести монтажні роботи.

Як вибрати зливку для дому

Існує 2 види та відведення води – зовнішні та внутрішні. Останні видаляють опади з дахів, зовнішні – збирають дощову воду, вологу дільниці і транспортують їх у каналізацію. Внутрішня зливка стає простіше, досить підібрати необхідну конфігурацію і вибрати відповідний матеріал.

Зовнішня – нелегкий процес. Якщо ви наважитеся її встановити, доведеться вибирати не тільки систему, а й спосіб збирання та доставки стічних вод.

У зв’язку з цим зливка ділиться на 2 типи: точкова та лінійна, відкрита, закрита та змішана.

Перша збирає дощову воду в локальному місці, наприклад, там, де розташовані водостічні труби або в низинах ділянки.

Лінійна використовується для великих площ. Для цього застосовують спеціальні засоби, що збирають вологу. Відкрита система – це транспортування води поверхнями жолобів.

Закрита містить магістралі під землею, з яких відводиться вода в каналізаційні труби. Змішана – вміщує обидва типи відведення води.

Як вибрати тип зливки

  • наскільки інтенсивні опади у вашій місцевості,
  • особливостей ґрунту на ділянці,
  • виділених коштів на проектування та встановлення.

Пам’ятайте, важливо визначитися з надійною системою, інакше це буде не ефективно, а тільки принесе вам дискомфорт, не захистить будинок і всю вашу ділянку.

Загалом процес не такий простий, як здається, на перший погляд. Не варто недооцінювати допомогу фахівців, які допоможуть визначитися з системою, що найбільше відповідає вашим завданням та потребам.

Звертайтеся лише до перевірених фахівців. Самостійно дуже складно впоратися, тому професійна консультація точно не завадить, як новачкові, так і професіоналу з досвідом.

Leave A Comment

Закажите обратный звонок

*Имя

E-mail

*Телефон

Message

Callback Request WordPress