«Project-WC»

project-wc@ukr.net+38 (098) 097-87-46Українa, м. Київ, проспект Визволителів, 1

Жировловлювач для каналізації

Як часто у вашій квартирі через харчові відходи, що закупорили стік під час миття посуду, засмічується раковина? Якщо подібна ситуація виникає регулярно, уникнути її виникнення допоможе жировловлювач, ціна якого більш ніж прийнятна.

Жироуловитель для канализации

Цей пристрій ефективно відловлює та відокремлює жири в системі стічних вод. При цьому основним його призначенням називають фільтрацію стоків і затримку жирових сполук, а також масел, щоб уникнути їх налипання на внутрішніх стінках водостічної труби.

Саме осілий на стінках труб жир, що притягує зі стоків все інше тверде сміття, сприяє утворенню жирових пробок і заторів, що не тільки призводять до аварійних ситуацій, але і скорочують термін експлуатації системи в цілому.

Так як вартість водопровідних труб і особливо їх установки досить висока, а швидкість заміни обладнання так само не миттєва, саме використання очисного пристрою не допустить засмічення труб і зробить виведення промислових та побутових стоків відносно безпечним.

За принципом роботи пристрій досить простий – він відокремлює жирові сполуки у стічних водах та акумулює відходи на його стінках, на поверхні води та на дні. Безліч різних моделей виконує однакову роль: очищає стоки каналізації, на підприємствах громадського харчування, а також рибо- та м’ясопереробних фабриках.

Жировідділювач під мийку виконує в очисній системі стоків роль пристрою, який забезпечує перший ступінь очищення вод від твердого побутового сміття у вигляді суспензій, а також від молекул жиру.

Жировловлювач для каналізації встановлюють на каналізаційному випуску, а іноді для кращого очищення стоків доповнюють септиками або очисними системами, що забезпечують комплексне очищення відпрацьованого водного стоку від сміття і хімічних сполук, які при попаданні в річки та озера можуть завдати значної шкоди мікроклі.

Природа, маючи природні механізми захисту, може самостійно забезпечити нейтралізацію багатьох забруднюючих речовин, що утворюються в процесі переробки. Над переробкою та фільтрацією забрудненої води, нейтралізацією шкідливих речовин, що надходять у ґрунт, працює безліч різних мікроорганізмів та бактерій, що вбирають хімічно небезпечні елементи для їхньої подальшої переробки.

Leave A Comment

Закажите обратный звонок

*Имя

E-mail

*Телефон

Message

Callback Request WordPress