«Project-WC»

project-wc@ukr.net+38 (098) 097-87-46Українa, м. Київ, проспект Визволителів, 1

Дощеприймач – найважливіший елемент зливової каналізації

Після тривалих злив у дворах на вулицях часто утворюються і накопичуються величезні калюжі. Як правило, вони завдають досить великих незручностей пішоходам.

Дождеприёмник – важнейший элемент ливневой канализации

Після проникнення в ґрунт можуть добиратися до фундаменту будівлі та розмивати його або просочуватися у підвали, затоплюючи їх. Щоб не допустити такого, слід подбати про відведення дощової води, спорудивши систему зливової каналізації, одним із елементів якої є дощеприймач.

Кожен сучасний дощоприймач для зливової каналізації є резервуаром, всередину якого під час дощу або танення бурульок стікає рідина з водостічної труби та/або особливого каналу для відведення дощової води. Конструкції таких споруд виготовляють зазвичай із міцних матеріалів, яким не нашкодять ні потужний тиск води, ні тиск грунту.

Дощоприймач, що збирає під час негоди воду, транспортує її в зливову каналізацію. У конструкцію його входить решітка та фільтр (здатний вловлювати пісок). Чавунні або пластикові грати є первинним фільтруючим бар’єром, що не дозволяє великим фракціям сміття потрапляти в каналізаційну систему.

Сучасні дощові приймачі можуть мати прямокутну, квадратну, круглу форму. Їх можна побачити на автостоянках, біля автомобільних доріг, на прибудинкових територіях. Такі вироби можуть мати різні габарити, різну форму, виготовлятися із різних матеріалів – чавуну, бетону, пластику.

Чавунні дощоприймачі можуть переносити значні навантаження, є дуже міцними та довговічними спорудами. Однак вони мають чималу вагу, а під час встановлення слід подбати про те, щоб захистити їх від розкрадання.

Виготовленням дощеприймачів та інших комплектуючих виробів для спорудження зливової каналізації займаються фірми в різних країнах Європи – Німеччині, Австрії, застосовуючи для цього полімербетон, чавун, поліпропілен.

Leave A Comment

Закажите обратный звонок

*Имя

E-mail

*Телефон

Message

Callback Request WordPress